IXTN200N10L2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTN200N10L2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 178A SOT-227
Φύλλα δεδομένων: IXTN200N10L2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTN200N10L2
Αριθμός εξαρτήματος IXTN200N10L2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 178A SOT-227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3384 pcs Φύλλο δεδομένων IXTN200N10L2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 3mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227B
Σειρά Linear L2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 100A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 830W (Tc) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC Αλλα ονόματα 624413
Q5211084
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 23000pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 540nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 178A (Tc) 830W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 178A (Tc)