IXTN200N10T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTN200N10T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 200A SOT-227
Φύλλα δεδομένων: IXTN200N10T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTN200N10T
Αριθμός εξαρτήματος IXTN200N10T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 200A SOT-227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3457 pcs Φύλλο δεδομένων IXTN200N10T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227B
Σειρά TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.5 mOhm @ 50A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 550W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 9400pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 152nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 200A (Tc) 550W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 200A (Tc)