IXTN320N10T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTN320N10T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 320A SOT-227B
Φύλλα δεδομένων: IXTN320N10T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTN320N10T
Αριθμός εξαρτήματος IXTN320N10T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 320A SOT-227B Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4649 pcs Φύλλο δεδομένων IXTN320N10T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227B
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Έκλυση ενέργειας (Max) 680W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC Αλλα ονόματα IXTH320N10T
Q3347867
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 320A (Tc) 680W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 320A (Tc)