IXFK180N10
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK180N10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 180A TO-264AA
Φύλλα δεδομένων: IXFK180N10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFK180N10
Αριθμός εξαρτήματος IXFK180N10 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 180A TO-264AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5516 pcs Φύλλο δεδομένων IXFK180N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264AA (IXFK)
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 90A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 560W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 10900pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 390nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 180A (Tc) 560W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 180A (Tc)