IXFK180N085
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK180N085 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 85V 180A TO-264AA
Φύλλα δεδομένων: IXFK180N085.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFK180N085
Αριθμός εξαρτήματος IXFK180N085 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 85V 180A TO-264AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4971 pcs Φύλλο δεδομένων IXFK180N085.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264AA (IXFK)
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 560W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 9100pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 320nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 85V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 85V 180A (Tc) 560W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 180A (Tc)