IXFK20N120P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK20N120P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 1200V 20A TO-264
Φύλλα δεδομένων: IXFK20N120P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFK20N120P
Αριθμός εξαρτήματος IXFK20N120P Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 1200V 20A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5289 pcs Φύλλο δεδομένων IXFK20N120P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264AA (IXFK)
Σειρά HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 570 mOhm @ 10A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 780W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 11100pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 193nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1200V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1200V 20A (Tc) 780W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)