IXFK20N120
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK20N120 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 1200V 20A TO-264
Φύλλα δεδομένων: IXFK20N120.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFK20N120
Αριθμός εξαρτήματος IXFK20N120 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 1200V 20A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4793 pcs Φύλλο δεδομένων IXFK20N120.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264AA (IXFK)
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 750 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 780W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7400pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 160nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1200V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1200V 20A (Tc) 780W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)