IXFK170N10P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK170N10P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 170A TO-264
Φύλλα δεδομένων: IXFK170N10P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFK170N10P
Αριθμός εξαρτήματος IXFK170N10P Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 170A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9389 pcs Φύλλο δεδομένων IXFK170N10P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264AA (IXFK)
Σειρά HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 715W (Tc) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6000pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 198nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 170A (Tc) 715W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 170A (Tc)