V180ZA10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V180ZA10P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V180ZA10P
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V180ZA10P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V180ZA10P
Αριθμός εξαρτήματος V180ZA10P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 245258 pcs Φύλλο δεδομένων V180ZA10P.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 180V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 162V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 198V Σειρά ZA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Αλλα ονόματα F3077
V180ZA10P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 153V
Μέγιστη AC Volts 115V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 35J
Λεπτομερής περιγραφή 180V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1190pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V180ZA1
V180ZA1
Περιγραφή: VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM
Κατεβάστε: V180ZA1.pdf
RFQ
V180ZA10PX2855
V180ZA10PX2855