V180ZA10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V180ZA10
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V180ZA10.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V180ZA10
Αριθμός εξαρτήματος V180ZA10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3999 pcs Φύλλο δεδομένων V180ZA10.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 180V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 162V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 198V Σειρά ZA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 153V Μέγιστη AC Volts 115V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 35J
Λεπτομερής περιγραφή 180V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1190pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V180ZA1
V180ZA1
Περιγραφή: VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM