V180ZA05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V180ZA05P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V180ZA05P
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 180V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: V180ZA05P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V180ZA05P
Αριθμός εξαρτήματος V180ZA05P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 180V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 393557 pcs Φύλλο δεδομένων V180ZA05P.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 180V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 162V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 198V Σειρά ZA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 153V Μέγιστη AC Volts 110V
Ενέργεια 5.0J Λεπτομερής περιγραφή 180V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 100pF @ 1MHz