V180ZA1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V180ZA1P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V180ZA1P
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: V180ZA1P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V180ZA1P
Αριθμός εξαρτήματος V180ZA1P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 407472 pcs Φύλλο δεδομένων V180ZA1P.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 180V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 162V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 198V Σειρά ZA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα F3360
V180ZA1P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 153V
Μέγιστη AC Volts 115V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 10J
Λεπτομερής περιγραφή 180V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 320pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V180ZA20PX2855
V180ZA20PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 180V 6.5KA DISC 20MM
Κατεβάστε:
RFQ
V180ZA1
V180ZA1
Κατεβάστε: V180ZA1.pdf
RFQ
V180ZA20
V180ZA20
Κατεβάστε: V180ZA20.pdf
V180ZA10P
V180ZA10P
Περιγραφή: VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V180ZA10P.pdf
V180ZA1PX2855
V180ZA1PX2855