V180ZA20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V180ZA20P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V180ZA20P
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 180V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V180ZA20P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V180ZA20P
Αριθμός εξαρτήματος V180ZA20P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 180V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 141653 pcs Φύλλο δεδομένων V180ZA20P.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 180V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 162V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 198V Σειρά ZA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 153V Μέγιστη AC Volts 115V
Ενέργεια 52J Λεπτομερής περιγραφή 180V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2400pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V180ZA1P
V180ZA1P
Περιγραφή: VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM
Σε απόθεμα: 407472 pcs
Κατεβάστε: V180ZA1P.pdf
RFQ
V180ZA1PX2855
V180ZA1PX2855
Κατεβάστε: V180ZA1PX2855.pdf
RFQ
V180ZA20PX10
V180ZA20PX10