MINIASMDC260F/12-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 2.6A 12V 1812
Φύλλα δεδομένων: MINIASMDC260F/12-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MINIASMDC260F/12-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 2.6A 12V 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 174231 pcs Φύλλο δεδομένων MINIASMDC260F/12-2.pdf
Σειρά * Αλλα ονόματα RF4569-000
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή PTC Resettable Fuse Ih
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MINIASMDC110F/24-2
MINIASMDC110F/24-2
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 24V 1.1A 1812
Σε απόθεμα: 245405 pcs
Κατεβάστε: MINIASMDC110F/24-2.pdf
RFQ
MINIASMDC260F/13.2-2
MINIASMDC260F/13.2-2
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 2.6A 13.2V 1812