MINIASMDC110F/24-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINIASMDC110F/24-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 24V 1.1A 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.MINIASMDC110F/24-2.pdf2.MINIASMDC110F/24-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MINIASMDC110F/24-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 24V 1.1A 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 245405 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MINIASMDC110F/24-2.pdf2.MINIASMDC110F/24-2.pdf
Τάσης - Max 24V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 500ms Πάχος (Max) 0.057" (1.46mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm) Σειρά PolySwitch®, miniASMD
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 180 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 60 mOhms
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric), Concave Αλλα ονόματα MINIASMDC110F/24-2-ND
MINIASMDC110F/24-2TR
RF2158-000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 1.1A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 2.2A Τρέχουσες - Max 20A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.1A εγκρίσεις -