MINIASMDC150F/12-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 1.5A 12V 1812
Φύλλα δεδομένων: MINIASMDC150F/12-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MINIASMDC150F/12-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 1.5A 12V 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 212211 pcs Φύλλο δεδομένων MINIASMDC150F/12-2.pdf
Σειρά * Αλλα ονόματα RF4568-000
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks