MINIASMDC260F/16-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINIASMDC260F/16-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 16V 2.6A 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.MINIASMDC260F/16-2.pdf2.MINIASMDC260F/16-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MINIASMDC260F/16-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 16V 2.6A 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 251895 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MINIASMDC260F/16-2.pdf2.MINIASMDC260F/16-2.pdf
Τάσης - Max 16V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 5s Πάχος (Max) 0.060" (1.52mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm) Σειρά PolySwitch®, miniASMD
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 50 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 15 mOhms