MINIASMDC260F/13.2-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 2.6A 13.2V 1812
Φύλλα δεδομένων: MINIASMDC260F/13.2-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MINIASMDC260F/13.2-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 2.6A 13.2V 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 173454 pcs Φύλλο δεδομένων MINIASMDC260F/13.2-2.pdf
Σειρά * Αλλα ονόματα RF4570-000
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks