LA50QS6004
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 600A 500VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: LA50QS6004.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 435 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 435 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA50QS6004
Αριθμός εξαρτήματος LA50QS6004 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 600A 500VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 435 pcs Φύλλο δεδομένων LA50QS6004.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 500V Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.000" Dia x 2.220" L (50.80mm x 56.40mm) Σειρά POWR-GARD® LA50QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα LA50QS600-4
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 600A