LA50QS7004
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 700A 500VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: LA50QS7004.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 220 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 220 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA50QS7004
Αριθμός εξαρτήματος LA50QS7004 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 700A 500VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 220 pcs Φύλλο δεδομένων LA50QS7004.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 500V Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" Dia x 2.220" L (63.50mm x 56.40mm) Σειρά POWR-GARD® LA50QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα LA50QS700-4
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 700A