LA50QS9004
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 900A 500VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: LA50QS9004.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 111 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 111 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA50QS9004
Αριθμός εξαρτήματος LA50QS9004 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 900A 500VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 111 pcs Φύλλο δεδομένων LA50QS9004.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 500V Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia x 3.220" L (76.20mm x 81.80mm) Σειρά POWR-GARD® LA50QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα LA50QS900-4
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 900A