LA50QS5004
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 500A 500VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: LA50QS5004.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 390 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 390 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA50QS5004
Αριθμός εξαρτήματος LA50QS5004 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 500A 500VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 390 pcs Φύλλο δεδομένων LA50QS5004.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 500V Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.000" Dia x 2.220" L (50.80mm x 56.40mm) Σειρά POWR-GARD® LA50QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα LA50QS500-4
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 500A