LA50QS4004
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 400A 500VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: LA50QS4004.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 611 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 611 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA50QS4004
Αριθμός εξαρτήματος LA50QS4004 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 400A 500VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 611 pcs Φύλλο δεδομένων LA50QS4004.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 500V Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.500" Dia x 2.091" L (38.10mm x 53.10mm) Σειρά POWR-GARD® LA50QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα LA50QS400-4
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 400A