FLNR400.X
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FLNR400.X
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 400A 250VAC/125VDC
Φύλλα δεδομένων: FLNR400.X.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLNR400.X
Αριθμός εξαρτήματος FLNR400.X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 400A 250VAC/125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1107 pcs Φύλλο δεδομένων FLNR400.X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.094" Dia x 8.626" L (53.19mm x 219.10mm) Σειρά POWR-GARD® FLNR
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals Αλλα ονόματα FLNR 400
FLNR400
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 400A