FLNR250.X
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FLNR250.X
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 250A 250VAC/125VDC
Φύλλα δεδομένων: FLNR250.X.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLNR250.X
Αριθμός εξαρτήματος FLNR250.X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 250A 250VAC/125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1074 pcs Φύλλο δεδομένων FLNR250.X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.094" Dia x 8.626" L (53.19mm x 219.10mm) Σειρά POWR-GARD® FLNR
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals Αλλα ονόματα FLNR 250
FLNR250
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 250A
Τάξη RK5 Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200kA AC, 20kA DC
εγκρίσεις CE, CSA, QPL, UL εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FLNR225.X
FLNR225.X
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 225A 250VAC/125VDC
Σε απόθεμα: 967 pcs
Κατεβάστε: FLNR225.X.pdf
RFQ
FLNR300.XXID
FLNR300.XXID
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 300A 250VAC/125VDC
Σε απόθεμα: 909 pcs
Κατεβάστε: FLNR300.XXID.pdf
RFQ
FLNR250.XXID
FLNR250.XXID