FLNR350.X
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FLNR350.X
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 350A 250VAC/125VDC
Φύλλα δεδομένων: FLNR350.X.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 857 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLNR350.X
Αριθμός εξαρτήματος FLNR350.X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 350A 250VAC/125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 857 pcs Φύλλο δεδομένων FLNR350.X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.094" Dia x 8.626" L (53.19mm x 219.10mm) Σειρά POWR-GARD® FLNR
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals Αλλα ονόματα FLNR 350
FLNR350
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 350A
Τάξη RK5 Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200kA AC, 20kA DC
εγκρίσεις CE, CSA, QPL, UL εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FLNR400.XXID
FLNR400.XXID
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 400A 250VAC/125VDC
Σε απόθεμα: 1000 pcs
Κατεβάστε: FLNR400.XXID.pdf
RFQ
FLNR350.XXID
FLNR350.XXID