FLNR6.25T
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FLNR6.25T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 6.25A 250VAC/125VDC
Φύλλα δεδομένων: FLNR6.25T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLNR6.25T
Αριθμός εξαρτήματος FLNR6.25T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 6.25A 250VAC/125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 8506 pcs Φύλλο δεδομένων FLNR6.25T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Σειρά POWR-GARD® FLNR
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα F1026
FLNR 6-1/4A
FLNR06.25
FLNR6.25
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 6.25A