FLNR450.X
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FLNR450.X
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 450A 250VAC/125VDC
Φύλλα δεδομένων: FLNR450.X.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 638 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 638 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLNR450.X
Αριθμός εξαρτήματος FLNR450.X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 450A 250VAC/125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 638 pcs Φύλλο δεδομένων FLNR450.X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.594" Dia x 10.374" L (65.90mm x 263.50mm) Σειρά POWR-GARD® FLNR
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals Αλλα ονόματα FLNR 450
FLNR450
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 450A