02333.15MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02333.15MXBP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3.15A 125VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 1.02333.15MXBP.pdf2.02333.15MXBP.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02333.15MXBP
Αριθμός εξαρτήματος 02333.15MXBP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3.15A 125VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 117266 pcs Φύλλο δεδομένων 1.02333.15MXBP.pdf2.02333.15MXBP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 233 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 2333.15MXBP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 29.795 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.038 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 10kA
εγκρίσεις CE, CSA, KC, PSE, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
02331.25MXP
02331.25MXP
Περιγραφή: FUSE GLASS 1.25A 125VAC 5X20MM
Σε απόθεμα: 174407 pcs
Κατεβάστε: 02331.25MXP.pdf
RFQ
02333.15M
02333.15M
Κατεβάστε: 02333.15M.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: General Cable
Περιγραφή: 10' 16/3 SJ BLACK SWITCH
Κατεβάστε: 02332.70.01.pdf
02333.15MXE
02333.15MXE
Κατεβάστε: 02333.15MXE.pdf
Περιγραφή: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM