02333.15MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02333.15MXEP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3.15A 125VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 02333.15MXEP.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02333.15MXEP
Αριθμός εξαρτήματος 02333.15MXEP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3.15A 125VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82292 pcs Φύλλο δεδομένων 02333.15MXEP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Σειρά 233 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)
Αλλα ονόματα 02333.15XEP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 29.795 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.038 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A