02331.25MXW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02331.25MXW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1.25A 125VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 02331.25MXW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02331.25MXW
Αριθμός εξαρτήματος 02331.25MXW Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1.25A 125VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5761 pcs Φύλλο δεδομένων 02331.25MXW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 233 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm