02331.25MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02331.25MXEP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1.25A 125VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 02331.25MXEP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02331.25MXEP
Αριθμός εξαρτήματος 02331.25MXEP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1.25A 125VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79480 pcs Φύλλο δεδομένων 02331.25MXEP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Σειρά 233 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)
Αλλα ονόματα 02331.25XEP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 3.39 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.1263 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.25A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 10kA
εγκρίσεις CE, CSA, KC, PSE, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
02333.15MXBP
02333.15MXBP
Περιγραφή: FUSE GLASS 3.15A 125VAC 5X20MM
Σε απόθεμα: 117266 pcs
Κατεβάστε: 02333.15MXBP.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: General Cable
Περιγραφή: 10' 16/3 SJ BLACK SWITCH
Κατεβάστε: 02332.70.01.pdf
RFQ
02331.25MXP
02331.25MXP
Κατεβάστε: 02331.25MXP.pdf
02331.25M
02331.25M
Κατεβάστε: 02331.25M.pdf