02333.15MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02333.15MRET1P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3.15A 125VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 02333.15MRET1P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 02333.15MRET1P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3.15A 125VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77085 pcs Φύλλο δεδομένων 02333.15MRET1P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Σειρά 233 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)
Αλλα ονόματα 2333.15MRET1P Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 29.795 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.038 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A