PLV-050S024
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLV-050S024 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.08A
Φύλλα δεδομένων: PLV-050S024.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLV-050S024
Αριθμός εξαρτήματος PLV-050S024 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.08A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4919 pcs Φύλλο δεδομένων PLV-050S024.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 24V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Voltage
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.83" L x 1.67" W x 1.34" H (199.0mm x 42.5mm x 34.0mm) Σειρά PLV-050
Ακροαματικότητα IP67 Ισχύς (Watts) 50W
Αλλα ονόματα PLV050S024
Q690
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 84%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 2.08A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.08A εγκρίσεις cULus