PLV-075S012
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLV-075S012 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CV AC/DC 12V 6.25A
Φύλλα δεδομένων: PLV-075S012.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLV-075S012
Αριθμός εξαρτήματος PLV-075S012 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή LED DRIVER CV AC/DC 12V 6.25A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4461 pcs Φύλλο δεδομένων PLV-075S012.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 12V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Voltage
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 8.27" L x 2.66" W x 1.46" H (210.0mm x 67.5mm x 37.0mm) Σειρά PLV-075
Ακροαματικότητα IP67 Ισχύς (Watts) 75W
Αλλα ονόματα PLV075S012
Q708
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 90%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 6.25A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.25A εγκρίσεις cULus