PLV-150S024
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLV-150S024 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A
Φύλλα δεδομένων: PLV-150S024.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLV-150S024
Αριθμός εξαρτήματος PLV-150S024 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4051 pcs Φύλλο δεδομένων PLV-150S024.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 24V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Voltage
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 8.90" L x 2.66" W x 1.57" H (226.0mm x 67.5mm x 40.0mm) Σειρά PLV-150
Ακροαματικότητα IP67 Ισχύς (Watts) 150W
Αλλα ονόματα PLV150S024
Q696
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 93%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 6.25A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.25A εγκρίσεις cULus