PLV-040S018
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLV-040S018 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CV AC/DC 18V 2A
Φύλλα δεδομένων: PLV-040S018.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLV-040S018
Αριθμός εξαρτήματος PLV-040S018 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή LED DRIVER CV AC/DC 18V 2A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4956 pcs Φύλλο δεδομένων PLV-040S018.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 18V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Voltage
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Σειρά PLV-040
Ακροαματικότητα IP65 Ισχύς (Watts) 40W
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 85% dimming -
Λεπτομερής περιγραφή 2A 18V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A