PLV-100S024
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLV-100S024 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CV AC/DC 24V 4.16A
Φύλλα δεδομένων: PLV-100S024.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLV-100S024
Αριθμός εξαρτήματος PLV-100S024 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή LED DRIVER CV AC/DC 24V 4.16A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5036 pcs Φύλλο δεδομένων PLV-100S024.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 24V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Voltage
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 8.27" L x 2.66" W x 1.46" H (210.0mm x 67.5mm x 37.0mm) Σειρά PLV-100
Ακροαματικότητα IP67 Ισχύς (Watts) 100W
Αλλα ονόματα PLV100S024
Q676
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 91%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 4.16A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.16A εγκρίσεις cULus