PLV-025S024
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLV-025S024 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.05A
Φύλλα δεδομένων: PLV-025S024.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLV-025S024
Αριθμός εξαρτήματος PLV-025S024 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.05A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5112 pcs Φύλλο δεδομένων PLV-025S024.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 24V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Voltage
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.15" L x 3.07" W x 1.06" H (80.0mm x 78.0mm x 27.0mm) Σειρά PLV-025
Ακροαματικότητα IP65 Ισχύς (Watts) 25W
Αλλα ονόματα PLV025S024
Q679
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 81%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 1.05A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.05A εγκρίσεις cULus