PLV-025S048
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CV AC/DC 48V 520MA
Φύλλα δεδομένων: PLV-025S048.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLV-025S048
Αριθμός εξαρτήματος PLV-025S048 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή LED DRIVER CV AC/DC 48V 520MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5430 pcs Φύλλο δεδομένων PLV-025S048.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 48V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Voltage
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.15" L x 3.07" W x 1.06" H (80.0mm x 78.0mm x 27.0mm) Σειρά PLV-025
Ακροαματικότητα IP65 Ισχύς (Watts) 25W
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 84% dimming -
Λεπτομερής περιγραφή 520mA 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 520mA