PLV-040S012
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLV-040S012 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CV AC/DC 12V 3A
Φύλλα δεδομένων: PLV-040S012.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLV-040S012
Αριθμός εξαρτήματος PLV-040S012 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή LED DRIVER CV AC/DC 12V 3A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4201 pcs Φύλλο δεδομένων PLV-040S012.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 12V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Voltage
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Σειρά PLV-040
Ακροαματικότητα IP65 Ισχύς (Watts) 40W
Αλλα ονόματα PLV040S012
Q701
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 84%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 3A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A εγκρίσεις cULus