PLT18/10/2-3F46
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PLANAR E CORES
Φύλλα δεδομένων: PLT18/10/2-3F46.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLT18/10/2-3F46 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 194380 pcs Φύλλο δεδομένων PLT18/10/2-3F46.pdf
Πλάτος 10.00mm Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLT 18 x 10 x 2 Σειρά *
Υλικό 3F46 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 18.00mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 2.00mm Χάσμα -