PLT18/10/2-3C90
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PLANAR E CORES
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLT18/10/2-3C90 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 303885 pcs Φύλλο δεδομένων
Πλάτος 10.00mm Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLT 18 x 10 x 2 Σειρά *
Αλλα ονόματα 432202094921
BG3PL01810023F100P
Υλικό 3C90
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Μήκος 18.00mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 2.00mm