PLT18/10/2-3F36
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PLANAR E CORES
Φύλλα δεδομένων: PLT18/10/2-3F36.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLT18/10/2-3F36 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 180090 pcs Φύλλο δεδομένων PLT18/10/2-3F36.pdf
Πλάτος 10.00mm Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLT 18 x 10 x 2 Σειρά *
Υλικό 3F36 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 18.00mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 2.00mm Χάσμα -