PLT18/10/2-3C92
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PLANAR E CORES
Φύλλα δεδομένων: PLT18/10/2-3C92.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLT18/10/2-3C92 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 221750 pcs Φύλλο δεδομένων PLT18/10/2-3C92.pdf
Πλάτος 10.00mm Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLT 18 x 10 x 2 Σειρά *
Αλλα ονόματα 432202070341
BJ3PL01810022U30PP
Υλικό 3C92
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Μήκος 18.00mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 2.00mm