PLT18/10/2-3C96
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PLANAR E CORES
Φύλλα δεδομένων: PLT18/10/2-3C96.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLT18/10/2-3C96 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 217582 pcs Φύλλο δεδομένων PLT18/10/2-3C96.pdf
Πλάτος 10.00mm Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLT 18 x 10 x 2 Σειρά *
Αλλα ονόματα 432202095031
BG5PL01810023U200P
Υλικό 3C96
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Μήκος 18.00mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 2.00mm