KPSE6E12-10PXDN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: KPSE6E12-10PXDN.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPSE6E12-10PXDN Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4048 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE6E12-10PXDN.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-10 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPSE
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα KPSE6E1210PXDN
Προσανατολισμός X Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Shrink Boot Adapter
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)