KPSE6E12-10PDNF0
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: KPSE6E12-10PDNF0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPSE6E12-10PDNF0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6040 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE6E12-10PDNF0.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-10
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά KPSE Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα KPSE6E1210PDNF0 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 10
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.043" (26.49mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
KPSE6E106SW-DN-A34
KPSE6E106SW-DN-A34
Περιγραφή: CIRCULAR
Σε απόθεμα: 3206 pcs
Κατεβάστε: KPSE6E106SW-DN-A34.pdf
RFQ
KPSE6E12-10PDN
KPSE6E12-10PDN
Κατασκευαστές: ITT Cannon, LLC
Περιγραφή: CONN PLUG 10POS CBL MNT W/PINS