KPSE6E12-10PDZ
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: KPSE6E12-10PDZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPSE6E12-10PDZ Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1683 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE6E12-10PDZ.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-10 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPSE
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IKPSE6E12-10PDZ
KPSE6E1210PDZ
Q10314168
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Shrink Boot Adapter στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A