KPSE6E12-10PDN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 10POS CBL MNT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: 1.KPSE6E12-10PDN.pdf2.KPSE6E12-10PDN.pdf3.KPSE6E12-10PDN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPSE6E12-10PDN Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN PLUG 10POS CBL MNT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα IKPSE6E12-10PDN
KPSE6E1210PDN
Q10283726
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή KPSE6E12-10PDN Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 12-10
Χαρακτηριστικά Shrink Boot Adapter Διευρυμένη περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Περιγραφή CONN PLUG 10POS CBL MNT W/PINS τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A